Kontakt

Send oss gjerne en e-post hvis du har spørsmål eller har lyst til å gi tilbakemelding.
Vi besvarer e-posthenvendelser fortløpende.

Olivenlunden 1830 Webshop Support
web@olivenlunden.no

Accounting, Finance & Invoicing
admin@olivenlunden.no

Marketing, Press & Collabs
marketing@olivenlunden.no

Screenshot at

 

WEB CONTACT LENE

Lene Sagenes-Reksten
Marketing Manager
lene.sagenes@olivenlunden.no

WEB CONTACT KRISSA

Krissa Ludvigsen
Digital Marketing Manager
krissa.ludvigsen@olivenlunden.no

Olivier Pean
Training, B2B & Event Manager
olivier.pean@olivenlunden.no

Lotta Ramstad
Wholesale Manager
lotta.ramstad@olivenlunden.no

Ruth Müller
Office Manager Oslo
ruth.muller@olivenlunden.no

Clara Doupovec
Graphic Designer
claradoupovec@olivenlunden.no

Lisa Sjøvold Hansen
Supply Chain Manager
lisa.sjovold@olivenlunden.no

WEB CONTACT CHRISTINE

Christine Lemme
Product & Regional Manager
christine.lemme@olivenlunden.no

Branislav Zutobradic
Warehouse Manager
branislav.zutobradic@olivenlunden.no

Hege Renolen
Regional Manager
hege.renolen@olivenlunden.no

Sylvain Koesler
Project Manager
sylvain.koesler@olivenlunden.no

Vibeke Sandvik
General Manager